5

86

202

Теми:
1. Методи й прийоми навчання знаходження частини від цілого: принципи, типові помилки та шляхи їх подолання.
2. Аналіз особливостей задач з лампочками (за НМК О.Гісь, І.Філяк): Розгляд типових структур таких завдань, їх роль у розвитку логічного мислення та математичних навичок учнів 3 класу.
3. Огляд структури підручника "Математика. 3 клас." (авт.: Богданович М., Назаренко А.): особливості та логіка подання матеріалу. Різноманітність завдань та можливості створення інтерактивних вправ для сучасного уроку.
4. Інтерактивні можливості Power Point: Огляд функцій Power Point, які дозволяють створювати динамічні презентації, зокрема, використання інтерактивних елементів та анімацій. Створення інтерактивних шаблонів на основі «Букваря» І.Большакової, М.Пристінської
5. Використання екологічного календаря як навчального інструмента для формування екологічної компетентності учнів початкової школи. Методичні підходи до інтеграції екологічних тем у курс «Я досліджую світ» з урахуванням календаря екологічних дат.
6. Ознайомлення з основами роботи з об'єктами робочого столу комп'ютера для учнів 2 класу: принципи доступу до файлів і папок, правила організації простору на робочому столі. Навички роботи з контекстним меню у 4 класі: операції над файлами та папками, можливості контекстного меню та його застосування в навчальних завданнях.

Вільний 🆓

Учителі

  • ознайомляться з методами візуалізації та інтерактивними вправами, які сприяють глибшому засвоєнню учнями теми «Одержуємо частину від цілого», подоланню типових труднощів у розумінні концепції знаходження частини від цілого,
  • отримають практичні поради для розв’язання складних задач і головоломок, представлених у підручниках О. Гісь, І. Філяк. Учасники дізнаються, як ефективно використовувати задачі з позначками для заохочення учнів до логічного мислення та самостійної роботи,
  • дізнаються про структуру підручника, яка допомагає школярам легше засвоювати математичні поняття, а також про творчий підхід авторів до розкриття тем; розглянуть завдання, що мотивують учнів мислити критично, та способи використання матеріалу підручника для створення інтерактивних вправ,
  • ознайомляться з можливостями Power Point, які виходять за межі стандартних слайдів, та навчаться створювати інтерактивні шаблони для викладання навчання грамоти; дізнаються, як за допомогою простих інструментів PowerPoint створювати завдання з функцією перетягування об’єктів, адаптовані до матеріалів підручника "Буквар" І.Большакової та М.Пристінської,
  • відкриють для себе нові методи й активності, які допоможуть легко інтегрувати екологічні теми на уроках «Я досліджую світ» відповідно до календаря екологічних дат; розглянуть, як підняти обізнаність учнів про захист природи; дізнаються як використання екологічного календаря дозволить акцентувати увагу учнів на ключових питаннях охорони природи впродовж року, що допомагає формувати екологічну компетентність,
  • отримають чітке розуміння методів і підходів до навчання учнів 2 класу базовим навичкам роботи з файлами та папками, а також особливостей роботи з контекстним меню у 4 класі; ознайомляться з поетапними інструкціями та практичними прийомами, що сприятимуть засвоєнню учнями основ роботи з комп'ютером і розвитку їх цифрової грамотності.

Спікери:

  1. Юлія Матрос, учителька початкових класів КЗ «Харківська гімназія №84», Харківської міської ради, старший учитель, тренерка-педагогиня НУШ.
  2. Ірина Філяк, учителька початкових класів, спеціалістка вищої категорії, учитель-методист, співавторка підручників з математики для початкової школи.
  3. Тетяна Берестовська, методистка видавництва «Ранок», учителька вищої категорії, старший вчитель, регіональний тренер з формувального оцінювання, тренер проекту «НАЗДОНЕЖЕМО» з подолання освітніх втрат від ГС «Освіторія», експерт з сертифікації та інституційного аудиту.
  4. Наталія Митрофанова, учителька початкових класів Лисичанського ліцею №14 Сєвєродонецького району Луганської області, вища категорія, “Старший вчитель”, переможиця обласного конкурсу “Учитель року - 2023”, увійшла у 10 кращих на Всеукраїнському турі.
  5. Галина Горбенко, вчителька початкових класів Боярського академічного ліцею «Престиж» Боярської міської ради Фастівського району.
  6. Ірина Табарчук, учителька інформатики вищої категорії приватного ліцею «Хані Академія», учитель-методист, освітня блогерка, авторка методичних посібників з інформатики.
Програма: Методичний день 14.11
1 файл(и)   497.38 KB   4
Структура курсу
    • Методичний день 14.11 00:00:00
    • Тестові завдання до вебінару: “Методичний день 14.11“ 01:00:00

Відгуки про курс

5

5
86 відгуків
  • 5 зірок82
  • 4 зірок4
  • 3 зірок0
  • 2 зірок0
  • 1 зірок0
  1. avatar
    Стефурак Марина Василівна09.01.2025 у 23:36
    Супер!
    5

    Дякую!

  2. avatar
    Задорожня Світлана Петрівна31.12.2024 у 11:17
    все супер
    5

    дякую

  3. avatar
    Горбенко Галина Андріївна28.12.2024 у 19:23
    Супер
    5

    Корисно

  4. avatar
    Аліна Євгенівна25.12.2024 у 15:39
    корисно
    5

    цікаво

  5. avatar
    Світлана Дігтяренко19.12.2024 у 23:11
    Дякую!
    5

    Цікаво!

Швидка авторизація


[nextend_social_login]
Найближчі події

Немає подій

Оцініть враження від курсу!
Бомбезно
Бомбезно
20%
Круто
Круто
80%
Непогано
Непогано
0%
Таке
Таке
0%
Слабенько
Слабенько
0%
Жах
Жах
0%
>
Перейти до вмісту